SCRH64B-331
BelBel
SCRH64B-331 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SCRH64B-331
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 330UH 230MA 2.67 OHM
Datasheety: SCRH64B-331.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SCRH64B-331
Part Number SCRH64B-331 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 330UH 230MA 2.67 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 119421 pcs Datový list SCRH64B-331.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm)
stínění Shielded Série SCRH64B
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1kHz indukčnost 330µH
Výška - Sedící (Max) 0.205" (5.20mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 330µH Shielded Inductor 230mA 2.67 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.67 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 230mA Proud - Saturace 230mA