SCRH124B-331
BelBel
SCRH124B-331 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SCRH124B-331
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 330UH 780MA 990 MOHM
Datasheety: SCRH124B-331.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SCRH124B-331
Part Number SCRH124B-331 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 330UH 780MA 990 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 100240 pcs Datový list SCRH124B-331.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
stínění Shielded Série SCRH124B
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 330µH
Výška - Sedící (Max) 0.189" (4.80mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 330µH Shielded Inductor 780mA 990 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 990 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 780mA Proud - Saturace 500mA