SCRH124-101
BelBel
SCRH124-101 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SCRH124-101
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 1.36A 308 MOHM
Datasheety: SCRH124-101.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SCRH124-101
Part Number SCRH124-101 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 100UH 1.36A 308 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 134452 pcs Datový list SCRH124-101.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
stínění Shielded Série SCRH124
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 595-1434-2
SCRH124-101M
SCRH124101
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 100µH Výška - Sedící (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 100µH Shielded Inductor 1.36A 308 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 308 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.36A
Proud - Saturace 1.2A