SCMS5D18-331
BelBel
Bel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SCMS5D18-331
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 330UH 240MA 5.35 OHM
Datasheety: SCMS5D18-331.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SCMS5D18-331
Part Number SCMS5D18-331 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 330UH 240MA 5.35 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 143819 pcs Datový list SCMS5D18-331.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
stínění Shielded Série SCMS5D18
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 330µH
Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.90mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 330µH Shielded Inductor 240mA 5.35 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.35 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 240mA Proud - Saturace 177mA