SCIHP0750-R68
BelBel
SCIHP0750-R68 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SCIHP0750-R68
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu IND SMD 0.68UH 18.0A 200KHZ
Datasheety: SCIHP0750-R68.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace SCIHP0750-R68
Part Number SCIHP0750-R68 Výrobce Bel
Popis IND SMD 0.68UH 18.0A 200KHZ Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 100116 pcs Datový list SCIHP0750-R68.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
stínění Unshielded Série SCIHP0750
hodnocení - Q @ Freq -
Paket / krabice Nonstandard Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 200kHz
indukčnost 680nH Výška - Sedící (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Funkce -
Detailní popis 680nH Unshielded Wirewound Inductor 16.5A 5.3 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.3 mOhm
Jmenovitá hodnota proudu 16.5A Proud - Saturace 18A