SCB73F-101
BelBel
SCB73F-101 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SCB73F-101
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 620MA 950 MOHM
Datasheety: SCB73F-101.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SCB73F-101
Part Number SCB73F-101 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 100UH 620MA 950 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 183113 pcs Datový list SCB73F-101.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
stínění Unshielded Série SCB73F
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1kHz indukčnost 100µH
Výška - Sedící (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 950 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 620mA Proud - Saturace 380mA