SC73B-101
BelBel
SC73B-101 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC73B-101
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 880MA 500 MOHM
Datasheety: SC73B-101.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SC73B-101
Part Number SC73B-101 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 100UH 880MA 500 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 108096 pcs Datový list SC73B-101.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
stínění Unshielded Série SC73B
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1kHz indukčnost 100µH
Výška - Sedící (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 880mA 500 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 880mA Proud - Saturace 510mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SC73-470
SC73-470
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 47UH 1.22A 250 MOHM
Na skladě: 270718 pcs
Stažení: SC73-470.pdf
RFQ
SC73B-150
SC73B-150
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 15UH 2A 100 MOHM SMD
Na skladě: 125037 pcs
Stažení: SC73B-150.pdf
RFQ
SC73B-151
SC73B-151
Popis: FIXED IND 150UH 720MA 750 MOHM
Stažení: SC73B-151.pdf
Popis: FIXED IND 39UH 1.3A 220 MOHM SMD
Stažení: SC73-390.pdf
Popis: FIXED IND 82UH 960MA 410 MOHM
SC73B-181
SC73B-181
Popis: FIXED IND 180UH 620MA 1.02 OHM
Stažení: SC73B-181.pdf
SC73B-121
SC73B-121
Popis: FIXED IND 120UH 800MA 660 MOHM
Stažení: SC73B-121.pdf
Popis: FIXED IND 56UH 1.13A 280 MOHM
SC73B-100
SC73B-100
Popis: FIXED IND 10UH 2.4A 80 MOHM SMD
Stažení: SC73B-100.pdf
SC73B-120
SC73B-120
Popis: FIXED IND 12UH 2.2A 90 MOHM SMD
Stažení: SC73B-120.pdf
Popis: FIXED IND 68UH 1.05A 330 MOHM
SC73B-180
SC73B-180
Popis: FIXED IND 18UH 1.8A 110 MOHM SMD
Stažení: SC73B-180.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety