SC52LC-2R2
BelBel
SC52LC-2R2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC52LC-2R2
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 3A 59 MOHM SMD
Datasheety: SC52LC-2R2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SC52LC-2R2
Part Number SC52LC-2R2 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 2.2UH 3A 59 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 130979 pcs Datový list SC52LC-2R2.pdf
Typ - Tolerance ±30%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
stínění Shielded Série SC52LC
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 2.2µH
Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 2.2µH Shielded Inductor 3A 59 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 59 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 3A Proud - Saturace 1.63A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SC52LC-220
SC52LC-220
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 22UH 980MA 320 MOHM
Na skladě: 123833 pcs
Stažení: SC52LC-220.pdf
RFQ
SC52LC-330
SC52LC-330
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 33UH 780MA 455 MOHM
Na skladě: 115762 pcs
Stažení: SC52LC-330.pdf
RFQ
SC52LC-150
SC52LC-150
Popis: FIXED IND 15UH 1.16A 230 MOHM
Stažení: SC52LC-150.pdf
SC52LC-680
SC52LC-680
Popis: FIXED IND 68UH 480MA 1.13 OHM
Stažení: SC52LC-680.pdf
SC52LC-6R8
SC52LC-6R8
Popis: FIXED IND 6.8UH 1.6A 105 MOHM
Stažení: SC52LC-6R8.pdf
SC52LC-2R5
SC52LC-2R5
Popis: FIXED IND 2.5UH 2.1A 73 MOHM SMD
Stažení: SC52LC-2R5.pdf
SC52-R80
SC52-R80
Popis: FIXED IND 800NH 3.5A 29 MOHM SMD
Stažení: SC52-R80.pdf
SC52LC-470
SC52LC-470
Popis: FIXED IND 47UH 600MA 730 MOHM
Stažení: SC52LC-470.pdf
SC52LC-101
SC52LC-101
Popis: FIXED IND 100UH 380MA 1.65 OHM
Stažení: SC52LC-101.pdf
SC52LC-4R7
SC52LC-4R7
Popis: FIXED IND 4.7UH 1.78A 87 MOHM
Stažení: SC52LC-4R7.pdf
SC52LC-100
SC52LC-100
Popis: FIXED IND 10UH 1.44A 150 MOHM
Stažení: SC52LC-100.pdf
SC52LC-1R2
SC52LC-1R2
Popis: FIXED IND 1.2UH 3.3A 44 MOHM SMD
Stažení: SC52LC-1R2.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety