SC3DM-471
BelBel
SC3DM-471 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC3DM-471
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 470UH 420MA 1.9 OHM
Datasheety: SC3DM-471.pdf
  • Zpráva
Specifikace SC3DM-471
Part Number SC3DM-471 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 470UH 420MA 1.9 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 94118 pcs Datový list SC3DM-471.pdf
Typ - Tolerance ±30%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
stínění Shielded Série SC3DM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 470µH
Výška - Sedící (Max) 0.122" (3.10mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 470µH Shielded Inductor 420mA 1.9 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 420mA Proud - Saturace 14mA
Související produkty
SC3DM-101
SC3DM-101
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 100UH 800MA 650 MOHM
Na skladě: 94872 pcs
Stažení: SC3DM-101.pdf
RFQ
SC3DM-332
SC3DM-332
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 3.3MH 140MA 11.5 OHM
Na skladě: 84647 pcs
Stažení: SC3DM-332.pdf
RFQ
SC3DM-152
SC3DM-152
Popis: FIXED IND 1.5MH 220MA 6 OHM SMD
Stažení: SC3DM-152.pdf
SC3DF-6R8
SC3DF-6R8
Popis: FIXED IND 6.8UH 1.5A 197 MOHM
Stažení: SC3DF-6R8.pdf
SC3DM-151
SC3DM-151
Popis: FIXED IND 150UH 680MA 800 MOHM
Stažení: SC3DM-151.pdf
SC3DM-331
SC3DM-331
Popis: FIXED IND 330UH 500MA 1.3 OHM
Stažení: SC3DM-331.pdf
SC3DM-681
SC3DM-681
Popis: FIXED IND 680UH 350MA 2.5 OHM
Stažení: SC3DM-681.pdf
SC3DM-102
SC3DM-102
Popis: FIXED IND 1MH 270MA 3.4 OHM SMD
Stažení: SC3DM-102.pdf
SC3DM-472
SC3DM-472
Popis: FIXED IND 4.7MH 120MA 18.1 OHM
Stažení: SC3DM-472.pdf
SC3DF-820
SC3DF-820
Popis: FIXED IND 82UH 430MA 2.31 OHM
Stažení: SC3DF-820.pdf
SC3DM-222
SC3DM-222
Popis: FIXED IND 2.2MH 170MA 9.2 OHM
Stažení: SC3DM-222.pdf
SC3DM-221
SC3DM-221
Popis: FIXED IND 220UH 600MA 1.1 OHM
Stažení: SC3DM-221.pdf
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety