SC3DF-1R0
BelBel
Bel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC3DF-1R0
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD
Datasheety: SC3DF-1R0.pdf
  • Zpráva
Specifikace SC3DF-1R0
Part Number SC3DF-1R0 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 189458 pcs Datový list SC3DF-1R0.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±30%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
stínění Unshielded Série SC3DF
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 1µH
Výška - Sedící (Max) 0.122" (3.10mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 2.9A 72 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 72 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 2.9A Proud - Saturace 1.34A
Související produkty
SC3DF-181
SC3DF-181
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 180UH 300MA 4.53 OHM
Na skladě: 156179 pcs
Stažení: SC3DF-181.pdf
RFQ
SC3DF-2R2
SC3DF-2R2
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 2.2UH 2.3A 108 MOHM
Na skladě: 172617 pcs
Stažení: SC3DF-2R2.pdf
RFQ
SC3DF-1R5
SC3DF-1R5
Popis: FIXED IND 1.5UH 2.6A 84 MOHM SMD
Stažení: SC3DF-1R5.pdf
SC3DF-221
SC3DF-221
Popis: FIXED IND 220UH 270MA 6.65 OHM
Stažení: SC3DF-221.pdf
SC3DF-121
SC3DF-121
Popis: FIXED IND 120UH 360MA 3.5 OHM
Stažení: SC3DF-121.pdf
SC3DF-271
SC3DF-271
Popis: FIXED IND 270UH 240MA 7.52 OHM
Stažení: SC3DF-271.pdf
SC3DF-150
SC3DF-150
Popis: FIXED IND 15UH 920MA 400 MOHM
Stažení: SC3DF-150.pdf
SC3DF-220
SC3DF-220
Popis: FIXED IND 22UH 860MA 534 MOHM
Stažení: SC3DF-220.pdf
SC3DF-180
SC3DF-180
Popis: FIXED IND 18UH 880MA 450 MOHM
Stažení: SC3DF-180.pdf
SC3DF-120
SC3DF-120
Popis: FIXED IND 12UH 1A 350 MOHM SMD
Stažení: SC3DF-120.pdf
SC3DF-270
SC3DF-270
Popis: FIXED IND 27UH 800MA 618 MOHM
Stažení: SC3DF-270.pdf
SC3DF-151
SC3DF-151
Popis: FIXED IND 150UH 330MA 4.13 OHM
Stažení: SC3DF-151.pdf
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety