SC3316FH-R56
BelBel
SC3316FH-R56 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC3316FH-R56
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 560NH 11.5A 5 MOHM SMD
Datasheety: SC3316FH-R56.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SC3316FH-R56
Part Number SC3316FH-R56 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 560NH 11.5A 5 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 124060 pcs Datový list SC3316FH-R56.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±30%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.512" L x 0.394" W (13.00mm x 10.00mm)
stínění Unshielded Série SC3316FH
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 560nH
Výška - Sedící (Max) 0.250" (6.35mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 560nH Unshielded Wirewound Inductor 11.5A 5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 11.5A Proud - Saturace 13A
Související produkty
SC33262DR2G
SC33262DR2G
Výrobci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Popis: IC VOLT REGULATOR
Na skladě: 115599 pcs
Stažení:
RFQ
SC3326F-102
SC3326F-102
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 1MH 450MA 2.7 OHM SMD
Na skladě: 145361 pcs
Stažení: SC3326F-102.pdf
RFQ
SC3316FH-6R8
SC3316FH-6R8
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD
Stažení: SC3316FH-6R8.pdf
SC3326F-150
SC3326F-150
Popis: FIXED IND 15UH 4A 47 MOHM SMD
Stažení: SC3326F-150.pdf
SC3316FH-3R3
SC3316FH-3R3
Popis: FIXED IND 3.3UH 6.4A 14 MOHM SMD
Stažení: SC3316FH-3R3.pdf
SC3316FH-2R2
SC3316FH-2R2
Popis: FIXED IND 2.2UH 7.4A 11 MOHM SMD
Stažení: SC3316FH-2R2.pdf
SC3316FH-4R7
SC3316FH-4R7
Popis: FIXED IND 4.7UH 5.4A 18 MOHM SMD
Stažení: SC3316FH-4R7.pdf
SC3326F-101
SC3326F-101
Popis: FIXED IND 100UH 1.4A 280 MOHM
Stažení: SC3326F-101.pdf
SC3326F-151
SC3326F-151
Popis: FIXED IND 150UH 1.1A 430 MOHM
Stažení: SC3326F-151.pdf
SC3316FH-2R7
SC3316FH-2R7
Popis: FIXED IND 2.7UH 6.4A 12 MOHM SMD
Stažení: SC3316FH-2R7.pdf
SC3326F-100
SC3326F-100
Popis: FIXED IND 10UH 5A 31 MOHM SMD
Stažení: SC3326F-100.pdf
SC3316FH-R27
SC3316FH-R27
Popis: FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD
Stažení: SC3316FH-R27.pdf
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety