SC32B-331
BelBel
SC32B-331 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC32B-331
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 330UH 180MA 7 OHM SMD
Datasheety: SC32B-331.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SC32B-331
Part Number SC32B-331 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 330UH 180MA 7 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 132232 pcs Datový list SC32B-331.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.161" L x 0.157" W (4.10mm x 4.00mm)
stínění Unshielded Série SC32B
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 330µH
Výška - Sedící (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 7 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 180mA Proud - Saturace 125mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SC32B-220
SC32B-220
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 22UH 740MA 470 MOHM
Na skladě: 151338 pcs
Stažení: SC32B-220.pdf
RFQ
SC32B-680
SC32B-680
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 68UH 400MA 1.45 OHM
Na skladě: 118863 pcs
Stažení: SC32B-680.pdf
RFQ
SC32B-391
SC32B-391
Popis: FIXED IND 390UH 170MA 7.8 OHM
Stažení: SC32B-391.pdf
SC32B-470
SC32B-470
Popis: FIXED IND 47UH 450MA 970 MOHM
Stažení: SC32B-470.pdf
SC32B-181
SC32B-181
Popis: FIXED IND 180UH 230MA 3.9 OHM
Stažení: SC32B-181.pdf
SC32B-390
SC32B-390
Popis: FIXED IND 39UH 500MA 850 MOHM
Stažení: SC32B-390.pdf
SC32B-221
SC32B-221
Popis: FIXED IND 220UH 210MA 4.5 OHM
Stažení: SC32B-221.pdf
SC32B-820
SC32B-820
Popis: FIXED IND 82UH 360MA 1.85 OHM
Stažení: SC32B-820.pdf
SC32B-560
SC32B-560
Popis: FIXED IND 56UH 430MA 1.25 OHM
Stažení: SC32B-560.pdf
SC32B-271
SC32B-271
Popis: FIXED IND 270UH 200MA 6 OHM SMD
Stažení: SC32B-271.pdf
SC32B-270
SC32B-270
Popis: FIXED IND 27UH 680MA 660 MOHM
Stažení: SC32B-270.pdf
SC32B-330
SC32B-330
Popis: FIXED IND 33UH 580MA 760 MOHM
Stažení: SC32B-330.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety