PLP75-1012G
BelBel
PLP75-1012G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PLP75-1012G
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu AC/DC CONVERTER 12V 75W
Datasheety: PLP75-1012G.pdf
  • Zpráva
Specifikace PLP75-1012G
Part Number PLP75-1012G Výrobce Bel
Popis AC/DC CONVERTER 12V 75W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4867 pcs Datový list PLP75-1012G.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 12V
Napětí - Izolace 4.242kV Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC
Typ Open Frame Velikost / Rozměry 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Série PLP75 Příkon (W) 75W
Ostatní jména 179-2286 Provozní teplota -20°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Požadováno minimální zatížení Yes
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Adjustable Output, PFC, Universal Input
Účinnost 80% Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5.4A 85 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 5.4A schválení CE