DCMY37ST
BelBel
Bel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DCMY37ST
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu DSUB 37 F SOD D FLOA G30 TIN
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace DCMY37ST
Part Number DCMY37ST Výrobce Bel
Popis DSUB 37 F SOD D FLOA G30 TIN Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2198 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Shell Materiál, Finish Steel, Tin Plated Série 1
Obal - Ostatní jména CDCMY37ST
Provozní teplota -65°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 37 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 5A