DCMA37ST
BelBel
Bel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DCMA37ST
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu DSUB 37 F CRIMP G30 TIN
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace DCMA37ST
Part Number DCMA37ST Výrobce Bel
Popis DSUB 37 F CRIMP G30 TIN Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2688 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Shell Materiál, Finish Steel, Tin Plated Série 3
Obal - Ostatní jména CDCMA37ST
Provozní teplota -65°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 37 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 5A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Phosphor Bronze
Kontaktní formulář Machined Kontakt Finish Tloušťka 30.0µin (0.76µm)
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub Barva Green
Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DCMA37STFO
DCMA37STFO
Výrobci: Bel
Popis: DSUB 37 F CRIMP F0 TIN