DBMAM25S
BelBel
Bel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBMAM25S
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu DSUB 25 F CRIMP G50 ZINC
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMAM25S
Part Number DBMAM25S Výrobce Bel
Popis DSUB 25 F CRIMP G50 ZINC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3492 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení - Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish - Série -
Obal - Ostatní jména CDBMAM25S
Provozní teplota - Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu -
příruba Feature - Funkce -
Detailní popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu -
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu -
Kontaktní formulář - Kontakt Finish Tloušťka -
Kontakt Finish - Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub Barva -
Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DBMAM25PNMK52
DBMAM25PNMK52
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Na skladě: 1121 pcs
Stažení: DBMAM25PNMK52.pdf
RFQ
DBMAM25S
DBMAM25S
Výrobci: Cannon
Popis: DSUB 25 F CRIMP G50 ZINC
Na skladě: 3786 pcs
Stažení:
RFQ
DBMAM25PTI
DBMAM25PTI
Výrobci: Bel
Popis: DSUB 25 M CRIMP G50 TIN IND
Stažení:
DBMAM25SA101F0
DBMAM25SA101F0
Popis: DSUB 25 F CRIMP G50 CAD
Stažení: DBMAM25SA101F0.pdf
DBMAM25SA101
DBMAM25SA101
Popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Stažení: DBMAM25SA101.pdf
DBMAM25PNMF0
DBMAM25PNMF0
Popis: DSUB 25 M CRIMP G50 NM CAD
DBMAM25PTIF0
DBMAM25PTIF0
Výrobci: Bel
DBMAM25S-FO
DBMAM25S-FO
Popis: DSUB 25 F CRIMP F0 ZINC
DBMAM25SA197
DBMAM25SA197
Stažení: DBMAM25SA197.pdf
DBMAM25PNMBK52
DBMAM25PNMBK52
Stažení: DBMAM25PNMBK52.pdf
DBMAM25SA197F0
DBMAM25SA197F0
Popis: DSUB 25F CRIMP G50 T
Stažení: DBMAM25SA197F0.pdf
DBMAM25SF171
DBMAM25SF171
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety