DBE25SVT
BelBel
Bel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBE25SVT
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu DSUB 25 F PCB STR CLIN G TIN
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBE25SVT
Part Number DBE25SVT Výrobce Bel
Popis DSUB 25 F PCB STR CLIN G TIN Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4816 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Steel, Tin Plated Série BASIC® D
Obal - Ostatní jména CDBE25SVT
Provozní teplota -65°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polyester, Glass Filled
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 5A