DAE15PII
BelBel
Bel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DAE15PII
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu DSUB 15 M SOD CLIN TIN G ZIN
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace DAE15PII
Part Number DAE15PII Výrobce Bel
Popis DSUB 15 M SOD CLIN TIN G ZIN Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 20503 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série BASIC® D
Obal - Ostatní jména CDAE15PII
Provozní teplota -65°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 15 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polyester, Glass Filled
příruba Feature Cable Side (4-40) Funkce -
Detailní popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 5A