BZX85B8V2-TAP
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZX85B8V2-TAP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BZX85B8V2-TAP
Výrobce / značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE ZENER 8.2V 1.3W DO41
Datasheety: BZX85B8V2-TAP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
25000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BZX85B8V2-TAP
Part Number BZX85B8V2-TAP Výrobce Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis DIODE ZENER 8.2V 1.3W DO41 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1337955 pcs Datový list BZX85B8V2-TAP.pdf
Napětí - Izolace 5 Ohm Napětí - Rozdělení DO-41
Série Automotive, AEC-Q101 Stav RoHS Tape & Box (TB)
Power - Max 1.3W Polarizace DO-204AL, DO-41, Axial
Provozní teplota -55°C ~ 175°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Výrobní číslo výrobce BZX85B8V2-TAP Impedance (Max) (ZZT) 8.2V
Rozšířený popis Zener Diode 1.3W ±2% Through Hole DO-41 ESR (Equivalent Resistance Series) ±2%
Konfigurace dioda 1µA @ 6.2V Popis DIODE ZENER 8.2V 1.3W DO41