SA160AEE
Apex MicrotechnologyApex Microtechnology
Apex Microtechnology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SA160AEE
Výrobce / značka: Apex Microtechnology
Popis produktu IC AMP PWM 80V 14A 12-SIP EE
Datasheety: 1.SA160AEE.pdf2.SA160AEE.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 320 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 320 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace SA160AEE
Part Number SA160AEE Výrobce Apex Microtechnology
Popis IC AMP PWM 80V 14A 12-SIP EE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 320 pcs Datový list 1.SA160AEE.pdf2.SA160AEE.pdf
Napětí - Supply 9.5 V ~ 15 V Napětí - Load 80V (Max)
Technika Power MOSFET Dodavatel zařízení Package 12-POWER SIP
Série - Rds On (typ) 140 mOhm LS + HS
Obal Bulk Paket / krabice 12-PowerSIP, Formed Leads
Konfigurace výstupu Half Bridge (2) Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Typ zatížení Inductive
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní PWM
Funkce Internal Oscillators Ochrana proti poruchám -
Detailní popis Half Bridge (2) Driver DC Motors, General Purpose Power MOSFET 12-POWER SIP Proud - Špičkový výkon 20A
Aktuální - Výstup / Channel 14A Aplikace DC Motors, General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SA160A B0G
SA160A B0G
Výrobci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Popis: TVS DIODE 160V 259V DO204AC
Na skladě: 463140 pcs
Stažení: SA160A B0G.pdf
RFQ
SA160A R0G
SA160A R0G
Na skladě: 510357 pcs
Stažení: SA160A R0G.pdf
RFQ
SA160A A0G
SA160A A0G