BFC236843563
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BFC236843563
Výrobce / značka: Angstrohm / Vishay
Popis produktu CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Datasheety: BFC236843563.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BFC236843563
Part Number BFC236843563 Výrobce Vishay BC Components
Popis CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 173441 pcs Datový list BFC236843563.pdf
Napìtí - DC 160V Tolerance 0.056µF
Ukončení PC Pins Povrchová montáž Land Velikost 0.394" (10.00mm)
Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm) Série MKT368
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Polarizace Radial Ostatní jména 222236843563
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Výrobní číslo výrobce BFC236843563 Životnost @ Temp. -
Výška - Sedící (Max) 0.532" (13.50mm) Funkce Long Life
Rozšířený popis 0.056µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial ESR (Equivalent Resistance Series) ±10%
dielektrikum Průměr Polyester, Metallized Popis CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Proud - Únik 250V