30LVQ10XZ1A-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 30LVQ10XZ1A-R
Výrobce / značka: Angstrohm / Vishay
Popis produktu CAP CER 10PF 400VAC NP0 RADIAL
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 30LVQ10XZ1A-R
Part Number 30LVQ10XZ1A-R Výrobce Angstrohm / Vishay
Popis CAP CER 10PF 400VAC NP0 RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 165347 pcs Datový list
Napětí - Jmenovitá 400VAC Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) - teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.331" Dia (8.40mm) Série Cera-Mite 30LV
hodnocení X1, Y2 Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Disc Provozní teplota -30°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 40 Weeks Lead Style Straight
Rozestup vývodù 0.252" (6.40mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.457" (11.60mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
kapacitní 10pF Aplikace Safety