EP3SL200F1152C4
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SL200F1152C4 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EP3SL200F1152C4
Výrobce / značka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Popis produktu IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
Datasheety: 1.EP3SL200F1152C4.pdf2.EP3SL200F1152C4.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 18 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 18 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
24 pcs
  • Zpráva
Specifikace EP3SL200F1152C4
Part Number EP3SL200F1152C4 Výrobce Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Popis IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 18 pcs Datový list 1.EP3SL200F1152C4.pdf2.EP3SL200F1152C4.pdf
Napětí - Supply 0.86 V ~ 1.15 V Celkem RAM Bits 10901504
Dodavatel zařízení Package 1152-FBGA (35x35) Série Stratix® III L
Paket / krabice 1152-BBGA, FCBGA Provozní teplota 0°C ~ 85°C (TJ)