EP3SE80F1152C2
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SE80F1152C2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EP3SE80F1152C2
Výrobce / značka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Popis produktu IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
Datasheety: 1.EP3SE80F1152C2.pdf2.EP3SE80F1152C2.pdf3.EP3SE80F1152C2.pdf4.EP3SE80F1152C2.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 28 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 28 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
24 pcs
  • Zpráva
Specifikace EP3SE80F1152C2
Part Number EP3SE80F1152C2 Výrobce Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Popis IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Supply 0.86 V ~ 1.15 V Celkem RAM Bits 6843392
Dodavatel zařízení Package 1152-FBGA (35x35) Série Stratix® III E
Paket / krabice 1152-BBGA, FCBGA Provozní teplota 0°C ~ 85°C (TJ)