AWHW20-G-SMD-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW20-G-SMD-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AWHW20-G-SMD-R
Výrobce / značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN HEADER LO-PRO 20POS AU SMD
Datasheety: AWHW20-G-SMD-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace AWHW20-G-SMD-R
Part Number AWHW20-G-SMD-R Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis CONN HEADER LO-PRO 20POS AU SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4601 pcs Datový list AWHW20-G-SMD-R.pdf
napìtí - Ukončení Solder
Styl Board to Cable/Wire Plátování Shrouded - 4 Wall
Série - Rozteč řádků - Párování 0.100" (2.54mm)
Pitch - Párování 0.100" (2.54mm) Obal Tube
Celková délka kontaktu - Ostatní jména AWHW20G-SMD-R
AWHW20GSMDR
HSL20H
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet řádků 2
Počet poloh Loaded All Počet poloh 20
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Pářil stohování Heights -
Výška izolace 0.354" (9.00mm) Izolační barva Black
Ochrana proti vniknutí - Funkce Keying Slot, Pick and Place
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis Connector Header Surface Mount 20 position 0.100" (2.54mm)
Jmenovitá hodnota proudu 3A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Materiál kontaktu Brass
Délka kontaktu - příspěvek - Délka kontaktu - párování 0.232" (5.90mm)