AWHW16G-0102-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW16G-0102-T-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AWHW16G-0102-T-R
Výrobce / značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN HEADER LOW-PRO 16POS 30AU
Datasheety: AWHW16G-0102-T-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace AWHW16G-0102-T-R
Part Number AWHW16G-0102-T-R Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis CONN HEADER LOW-PRO 16POS 30AU Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4369 pcs Datový list AWHW16G-0102-T-R.pdf
napìtí - Ukončení Solder
Styl Board to Cable/Wire Plátování Shrouded - 4 Wall
Série - Rozteč řádků - Párování 0.100" (2.54mm)
Pitch - Párování 0.100" (2.54mm) Obal Tray
Celková délka kontaktu - Ostatní jména AWHW16-G-0102-T-R
HRU16H
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet řádků 2
Počet poloh Loaded All Počet poloh 16
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Pářil stohování Heights -
Výška izolace 0.354" (9.00mm) Izolační barva Gray
Ochrana proti vniknutí - Funkce Keying Slot
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm)
Jmenovitá hodnota proudu 3A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Materiál kontaktu Brass
Délka kontaktu - příspěvek 0.130" (3.30mm) Délka kontaktu - párování 0.224" (5.70mm)