AWH40G-0222-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH40G-0222-T-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AWH40G-0222-T-R
Výrobce / značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN HEADER 40PS VERT SHORT GOLD
Datasheety: AWH40G-0222-T-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace AWH40G-0222-T-R
Part Number AWH40G-0222-T-R Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis CONN HEADER 40PS VERT SHORT GOLD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5471 pcs Datový list AWH40G-0222-T-R.pdf
napìtí - Ukončení Solder
Styl Board to Cable/Wire Plátování Shrouded - 4 Wall
Série - Rozteč řádků - Párování 0.100" (2.54mm)
Pitch - Párování 0.100" (2.54mm) Obal Tray
Celková délka kontaktu - Ostatní jména AWH40G0222TR
HVS40H
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet řádků 2
Počet poloh Loaded All Počet poloh 40
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Pářil stohování Heights -
Výška izolace 0.669" (17.00mm) Izolační barva Gray
Ochrana proti vniknutí - Funkce Keying Slot
upevňovací Type Latch Lock/Eject Hooks, Short Detailní popis Connector Header Through Hole 40 position 0.100" (2.54mm)
Jmenovitá hodnota proudu 3A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Materiál kontaktu Brass
Délka kontaktu - příspěvek 0.130" (3.30mm) Délka kontaktu - párování -