AWH30A-0222-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH30A-0222-T-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AWH30A-0222-T-R
Výrobce / značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN HEADER 30POS R/A SHORT GOLD
Datasheety: AWH30A-0222-T-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace AWH30A-0222-T-R
Part Number AWH30A-0222-T-R Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis CONN HEADER 30POS R/A SHORT GOLD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 56625 pcs Datový list AWH30A-0222-T-R.pdf
napìtí - Ukončení Solder
Styl Board to Cable/Wire Plátování Shrouded - 4 Wall
Série - Rozteč řádků - Párování 0.100" (2.54mm)
Pitch - Párování 0.100" (2.54mm) Obal Tray
Celková délka kontaktu - Ostatní jména HRS30H
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet řádků 2
Počet poloh Loaded All Počet poloh 30
Typ montáže Through Hole, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Pářil stohování Heights -
Výška izolace 0.669" (17.00mm) Izolační barva Gray
Ochrana proti vniknutí - Funkce Keying Slot
upevňovací Type Latch Lock/Eject Hooks, Short Detailní popis Connector Header Through Hole, Right Angle 30 position 0.100" (2.54mm)
Jmenovitá hodnota proudu 3A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Materiál kontaktu Brass
Délka kontaktu - příspěvek 0.150" (3.81mm) Délka kontaktu - párování -