| Part Number | AWH26G-0222-T-R | Výrobce | ASSMANN WSW Components |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 4406 pcs | Datový list | AWH26G-0222-T-R.pdf |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Cable/Wire | Plátování | Shrouded - 4 Wall |
| Série | - | Rozteč řádků - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) | Obal | Tray |
| Celková délka kontaktu | - | Ostatní jména | AWH26G0222TR HVS26H |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All | Počet poloh | 26 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Pářil stohování Heights | - |
| Výška izolace | 0.669" (17.00mm) | Izolační barva | Gray |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | Keying Slot |
| upevňovací Type | Latch Lock/Eject Hooks, Short | Detailní popis | Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm) |
| Jmenovitá hodnota proudu | 3A | Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square | Materiál kontaktu | Brass |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.130" (3.30mm) | Délka kontaktu - párování | - |