AHDF44A-KG-TAXB-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AHDF44A-KG-TAXB-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AHDF44A-KG-TAXB-R
Výrobce / značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
Datasheety: 1.AHDF44A-KG-TAXB-R.pdf2.AHDF44A-KG-TAXB-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace AHDF44A-KG-TAXB-R
Part Number AHDF44A-KG-TAXB-R Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4154 pcs Datový list 1.AHDF44A-KG-TAXB-R.pdf2.AHDF44A-KG-TAXB-R.pdf
Wire Gauge - napìtí 250V
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) High Density
Shell Materiál, Finish Steel, Nickel Plated Série -
Obal Tray Ostatní jména AE11030
AHDF44A-KG-TAXB-R-ND
Provozní teplota - Počet řádků 3
Počet poloh 44 Typ montáže Through Hole, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled příruba Feature Housing/Shell (4-40)
Funkce Board Lock Detailní popis 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 3A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Brass Kontaktní formulář -
Kontakt Finish Tloušťka Flash Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets styl konektor D-Sub, High Density
Barva - Spacing Spacing 0.350" (8.89mm)