A-HDF15LL-TAXL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: A-HDF15LL-TAXL-B-R
Výrobce / značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR
Datasheety: A-HDF15LL-TAXL-B-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace A-HDF15LL-TAXL-B-R
Part Number A-HDF15LL-TAXL-B-R Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5042 pcs Datový list A-HDF15LL-TAXL-B-R.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density
Shell Materiál, Finish Steel, Tin Plated Série -
Obal Tray Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 3 Počet poloh 15
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
příruba Feature Housing/Shell (4-40) Funkce -
Detailní popis 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 5A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu -
Kontaktní formulář - Kontakt Finish Tloušťka -
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub, High Density Barva -
Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
A-HDF 62 LL/Z
A-HDF 62 LL/Z
Výrobci: ASSMANN WSW Components
Popis: CONN D-SUB HD RCPT 62POS STR