A-DS25PP-TAXM-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: A-DS25PP-TAXM-B-R
Výrobce / značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Datasheety: A-DS25PP-TAXM-B-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace A-DS25PP-TAXM-B-R
Part Number A-DS25PP-TAXM-B-R Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5484 pcs Datový list A-DS25PP-TAXM-B-R.pdf
Wire Gauge - napìtí 250V
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Steel Série -
Obal Tray Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Počet řádků 2 Počet poloh 25
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
příruba Feature Board Side (4-40) Funkce -
Detailní popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 3A