A-DF37PP-TAXL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: A-DF37PP-TAXL-B-R
Výrobce / značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Datasheety: A-DF37PP-TAXL-B-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace A-DF37PP-TAXL-B-R
Part Number A-DF37PP-TAXL-B-R Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4642 pcs Datový list A-DF37PP-TAXL-B-R.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Shell Materiál, Finish Steel, Tin Plated Série -
Obal Tray Provozní teplota -
Počet řádků 2 Počet poloh 37
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
příruba Feature Board Side (4-40) Funkce -
Detailní popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 5A