A-CCS52-Z-SM-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS52-Z-SM-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: A-CCS52-Z-SM-R
Výrobce / značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN SOCKET PLCC 52POS TIN
Datasheety: A-CCS52-Z-SM-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace A-CCS52-Z-SM-R
Part Number A-CCS52-Z-SM-R Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis CONN SOCKET PLCC 52POS TIN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4814 pcs Datový list A-CCS52-Z-SM-R.pdf
Typ PLCC Délka ukončení 0.130" (3.30mm)
Ukončení Solder Série -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch - Párování 0.050" (1.27mm)
Obal Tube Ostatní jména AE10072
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Počet poloh nebo Pins (Grid) 52 (4 x 13)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Funkce Closed Frame
Jmenovitá hodnota proudu 1A Kontaktní odpor 30 mOhm
Kontaktní materiál - příspěvek Phosphor Bronze Kontaktní materiál - Párování Phosphor Bronze
Kontakt Dokončit - Post Tin Kontakt Konec - Párování Tin
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
A-CCS52-Z-SM
A-CCS52-Z-SM
Výrobci: ASSMANN WSW Components
Popis: CONN SOCKET PLCC 52POS TIN