A-CCS32-Z-SM-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS32-Z-SM-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: A-CCS32-Z-SM-R
Výrobce / značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN SOCKET PLCC 32POS TIN
Datasheety: A-CCS32-Z-SM-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace A-CCS32-Z-SM-R
Part Number A-CCS32-Z-SM-R Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis CONN SOCKET PLCC 32POS TIN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5310 pcs Datový list A-CCS32-Z-SM-R.pdf
Typ PLCC Délka ukončení 0.130" (3.30mm)
Ukončení Solder Série -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch - Párování 0.050" (1.27mm)
Obal Tube Ostatní jména ACCS32ZSMR
AE10070
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Počet poloh nebo Pins (Grid) 32 (2 x 7, 2 x 9)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Funkce Closed Frame
Jmenovitá hodnota proudu 1A Kontaktní odpor 30 mOhm