SP1812R-822H
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-822H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SP1812R-822H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 842MA 280 MOHM
  • Zpráva
Specifikace SP1812R-822H
Part Number SP1812R-822H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 8.2UH 842MA 280 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33416 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatní jména SP1812R-822H 650 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 8.2µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 8.2µH Shielded Inductor 842mA 280 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 842mA
Proud - Saturace 724mA