SP1812R-224J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-224J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SP1812R-224J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220UH 164MA 7.5 OHM
  • Zpráva
Specifikace SP1812R-224J
Part Number SP1812R-224J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 220UH 164MA 7.5 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 52455 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatní jména SP1812R-224J 650 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 220µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 220µH Shielded Inductor 164mA 7.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 164mA
Proud - Saturace 139mA