SP1812R-222J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-222J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SP1812R-222J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 1.17A 150 MOHM
  • Zpráva
Specifikace SP1812R-222J
Part Number SP1812R-222J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 2.2UH 1.17A 150 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 51825 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatní jména SP1812R-222J 650 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 2.2µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 2.2µH Shielded Inductor 1.17A 150 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.17A
Proud - Saturace 1.39A