SP1812R-153K
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-153K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SP1812R-153K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15UH 640MA 490 MOHM
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SP1812R-153K
Part Number SP1812R-153K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 15UH 640MA 490 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71470 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Shielded Série SP1812R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména SP1812R-153K TR 500
SP1812R-153KTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 15µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 15µH Shielded Inductor 640mA 490 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 490 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 640mA
Proud - Saturace 530mA