SP1210-821G
API DelevanAPI Delevan
SP1210-821G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SP1210-821G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 1.25A 133 MOHM
Datasheety: SP1210-821G.pdf
  • Zpráva
Specifikace SP1210-821G
Part Number SP1210-821G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820NH 1.25A 133 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 21641 pcs Datový list SP1210-821G.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ostatní jména SP1210-821G 650 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 820nH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 820nH Shielded Wirewound Inductor 1.25A 133 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 133 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.25A
Proud - Saturace 1.42A