SP1210-332J
API DelevanAPI Delevan
SP1210-332J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SP1210-332J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 692MA 440 MOHM
Datasheety: SP1210-332J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1300 pcs
  • Zpráva
Specifikace SP1210-332J
Part Number SP1210-332J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.3UH 692MA 440 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 58895 pcs Datový list SP1210-332J.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
stínění Shielded Série SP1210
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména SP1210-332J 650 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 3.3µH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 692mA 440 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 440 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 692mA
Proud - Saturace 718mA