SP1008R-123J
Přehled produktu
Part Number: SP1008R-123J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 253MA 1.87 OHM
Datasheety: SP1008R-123J.pdf
  • Zpráva
Specifikace SP1008R-123J
Part Number SP1008R-123J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 253MA 1.87 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 35798 pcs Datový list SP1008R-123J.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Shielded Série SP1008R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména SP1008R-123J 2000 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 12µH Shielded Wirewound Inductor 246mA 1.87 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.87 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 246mA