SP1008-821H
Přehled produktu
Part Number: SP1008-821H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM
Datasheety: SP1008-821H.pdf
  • Zpráva
Specifikace SP1008-821H
Part Number SP1008-821H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 26729 pcs Datový list SP1008-821H.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ostatní jména SP1008-821H 2000 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 820nH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 820nH Shielded Wirewound Inductor 824mA 167 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 167 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 824mA