SDS850R-394M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-394M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SDS850R-394M
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390UH 220MA 2.1 OHM
Datasheety: SDS850R-394M.pdf
  • Zpráva
Specifikace SDS850R-394M
Part Number SDS850R-394M Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 390UH 220MA 2.1 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70727 pcs Datový list SDS850R-394M.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)