S4924R-684J
Přehled produktu
Part Number: S4924R-684J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680UH 160MA 11.8 OHM
Datasheety: S4924R-684J.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924R-684J
Part Number S4924R-684J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680UH 160MA 11.8 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33306 pcs Datový list S4924R-684J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924R
hodnocení - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924R-684J 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 680µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 4.5MHz Detailní popis 680µH Shielded Inductor 160mA 11.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 11.8 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 160mA
Proud - Saturace 38mA