S4924R-563J
Přehled produktu
Part Number: S4924R-563J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56UH 369MA 2.23 OHM
Datasheety: S4924R-563J.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924R-563J
Part Number S4924R-563J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 56UH 369MA 2.23 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 39546 pcs Datový list S4924R-563J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924R-563J 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 56µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 25MHz Detailní popis 56µH Shielded Inductor 369mA 2.23 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.23 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 369mA
Proud - Saturace 124mA