S4924R-561H
Přehled produktu
Part Number: S4924R-561H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 560NH 1.075A 330 MOHM
Datasheety: S4924R-561H.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924R-561H
Part Number S4924R-561H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 560NH 1.075A 330 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 24416 pcs Datový list S4924R-561H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924R
hodnocení - Q @ Freq 43 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924R-561H 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 560nH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 210MHz Detailní popis 560nH Shielded Inductor 1.075A 330 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 330 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.075A
Proud - Saturace 1.075A