S4924R-334J
Přehled produktu
Part Number: S4924R-334J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 330UH 218MA 6.4 OHM
Datasheety: S4924R-334J.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924R-334J
Part Number S4924R-334J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 330UH 218MA 6.4 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 38338 pcs Datový list S4924R-334J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924R
hodnocení - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924R-334J 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 330µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 6.5MHz Detailní popis 330µH Shielded Inductor 218mA 6.4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 6.4 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 218mA
Proud - Saturace 55mA