S4924R-221J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S4924R-221J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 2.385A 67 MOHM
Datasheety: S4924R-221J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace S4924R-221J
Part Number S4924R-221J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 220NH 2.385A 67 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 30664 pcs Datový list S4924R-221J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924R
hodnocení - Q @ Freq 49 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924R-221J 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 220nH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 325MHz Detailní popis 220nH Shielded Inductor 2.385A 67 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 67 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 2.385A
Proud - Saturace 2.385A