S4924-824K
Přehled produktu
Part Number: S4924-824K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 152MA 13 OHM SMD
Datasheety: S4924-824K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace S4924-824K
Part Number S4924-824K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820UH 152MA 13 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 45478 pcs Datový list S4924-824K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
stínění Shielded Série S4924
hodnocení - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924-824K TR 800
S4924-824KTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 790kHz indukčnost 820µH
Výška - Sedící (Max) 0.220" (5.58mm) Frekvence - Self Resonant 4.2MHz
Detailní popis 820µH Shielded Inductor 152mA 13 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 152mA Proud - Saturace 33mA